Dziewięć sposobów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja ze zbliżenia była o wiele większa.

Prezentuje parę prostych wskazówek, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdziły, iż kontakt cielesny aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz popęd seksualny. Opalanie w solarium też daje takie rezultaty.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, że filmy miłosne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, kiedy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tania levitra
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie zwiększa transport krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa emitowanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna konsumuje zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Wskutek tego warto włączyć do diety wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do penisa. Pewne badanie dowiodło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra w zelu

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com