Wszystko o potencji

opony zimowe 205

Young happy couple in bed

Twój wigor seksualny

Pozyskaj wiedzę na temat tego, jak hormony oddziałują na twoje nastrój seksualny oraz czym się objawia męska menopauza. Sprawdź, jak dbać o swoje klejnoty, bowiem właściwa opieka nad nimi zapewni ci zdrowie i krzepę seksualną na długie lata.

Testosteron rządzi

Najistotniejsze zmiany, przez które przechodzi twoje ciało, powodowane są przez testosteron i wahania jego ilości w ciągu życia.

Na początku w łonie matki

Sposób powiązania się chromosomów płci w pary decyduje, czy człowiek rodzi się jako chłopczyk czy jako erekcja,kamagra dziewczynka. Płód posiadający chromosomy XX jest płci żeńskiej, z kolei płód z jednym chromosomem X i jednym chromosomem Y – narodzi się płci męskiej. Jeśli embrion jest płci męskiej, w takim razie chromosom Y wkracza do akcji w około 6-8 tygodniu od zapłodnienia i zapoczątkowuje kształtowanie się jąder. Te kształtujące się w embrionie jądra zaczynają produkować testosteron, który umożliwia powstanie członka oraz moszny.

Okres dojrzewania płciowego lub inaczej pokwitania

U chłopców dojrzewanie to okres, w którym następuje progres drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych, który zaczyna się między 12 a 15 rokiem życia. Czas dojrzewania płciowego trwa cztery lata. Dwa hormony, czyli hormon folikulotropowy (FSH) oraz hormon luteinizujący (LH) budzą tworzenie testosteronu w jądrach. Nagły wzrost poziomu testosteronu wywołuje rozmaite zmiany w wyglądzie oraz zachowaniu chłopca, który w końcu staje się mężczyzną.

Dojrzałość
W okresie, gdy mężczyzna przeżywa swój okres dojrzałości, nieustannie trwa produkcja spermy w jądrach. Jest to skutek pracy testosteronu. Innym efektem pracy testosteronu jest porost włosów w różnych częściach ciała. Testosteron reguluje też m.in. poziom popędu seksualnego oraz charakter mężczyzny
wiecej informacji tutaj kamagra

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com