Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Twój wigor seksualny

Pozyskaj wiedzę na temat tego, jak hormony oddziałują na twoje nastrój seksualny oraz czym się objawia męska menopauza. Sprawdź, jak dbać o swoje klejnoty, bowiem właściwa opieka nad nimi zapewni ci zdrowie i krzepę seksualną na długie lata.

Testosteron rządzi

Najistotniejsze zmiany, przez które przechodzi twoje ciało, powodowane są przez testosteron i wahania jego ilości w ciągu życia.

Na początku w łonie matki

Sposób powiązania się chromosomów płci w pary decyduje, czy człowiek rodzi się jako chłopczyk czy jako erekcja,kamagra dziewczynka. Płód posiadający chromosomy XX jest płci żeńskiej, z kolei płód z jednym chromosomem X i jednym chromosomem Y – narodzi się płci męskiej. Jeśli embrion jest płci męskiej, w takim razie chromosom Y wkracza do akcji w około 6-8 tygodniu od zapłodnienia i zapoczątkowuje kształtowanie się jąder. Te kształtujące się w embrionie jądra zaczynają produkować testosteron, który umożliwia powstanie członka oraz moszny.

Okres dojrzewania płciowego lub inaczej pokwitania

U chłopców dojrzewanie to okres, w którym następuje progres drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych, który zaczyna się między 12 a 15 rokiem życia. Czas dojrzewania płciowego trwa cztery lata. Dwa hormony, czyli hormon folikulotropowy (FSH) oraz hormon luteinizujący (LH) budzą tworzenie testosteronu w jądrach. Nagły wzrost poziomu testosteronu wywołuje rozmaite zmiany w wyglądzie oraz zachowaniu chłopca, który w końcu staje się mężczyzną.

Dojrzałość
W okresie, gdy mężczyzna przeżywa swój okres dojrzałości, nieustannie trwa produkcja spermy w jądrach. Jest to skutek pracy testosteronu. Innym efektem pracy testosteronu jest porost włosów w różnych częściach ciała. Testosteron reguluje też m.in. poziom popędu seksualnego oraz charakter mężczyzny
wiecej informacji tutaj kamagra

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com