Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Spaceruj i podskakuj w miejsce jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, że mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu tania viagra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby otrzymać zauważalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lenia.

Wyśpij się

Po stosunku twój członek jest na ogół zmęczony. Musi zregenerować siły. Toteż bardzo istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój członek jest potencja zdrowy i gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. A więc dla silnej i zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest wielce ważny.

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com