Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj pełną sprawność dzięki niekonwencjonalnej formule!

Suplement diety Flexin 500 wykorzystywany jest na ból stawów.

Posiada postać pigułek. Preparat ten pomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo także nasza służenie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na wynik normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność zajmowania się plus jest promowany osobom, jakie są mało ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok jedzenia oraz chcą ochrony stawów, doznały urazu stawów i ciągle towarzyszy im żałuj, uprawiają sport oraz co wewnątrz czym chodzi ich boi są nadmiernie obciążone i muszą regeneracji.

W składzie preparatu Flexin 500 dostają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 wykonywa się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno rozgrywać się tak, jak poradził specjalista czy razem z nowościami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w ciągu dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane dużą liczbą wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy zaznajomić się z zasadą ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na wszystek składnik suplementu. Flexin 500 należy nosić w miejscu ważnym dla dzieci. Przed przyjęciem należy zobaczyć datę pozycji na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do jedzenia w rytmu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być praktyczne jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin-500

flexin 500

GojiBerry 500

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com