Doskonałe efekty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny rezultat treningów
najdoskonalsza wartość produktów
przypływ sile oraz siły
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w dziale ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wielkość i wielkość mięśniową. Toż wyjątkowo funkcjonalny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najznakomitsze rezultaty sportów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na straży Twojego testosteronu. Znaczy to same korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i energii jeszcze nigdy nie było właśnie spokojne oraz bliskie. Będziesz traktował gwarancję, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa zgodnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstania Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty sportów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność i dostań na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż cięższa trwałość i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, stworzony specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na wyniki treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej walce i stanów przekonany do następnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to i dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najniższym szczególe. Niestety będziesz korzystał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co zjadać a gdy ćwiczyć, aby polepszyć sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Efekty będą dostępne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com