Marzyłeś o idealnej formie, natomiast niełatwo o taki efekt? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najzdrowsze aktywne składniki świadczą Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie trudno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty swoich treningów. Cerberus pozwoli Ci wykuć mięśnie ze pewni i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i odporności jeszcze nie nie istniałoby tak proste oraz szybkie.
Cerberus

Jeżeli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który zezwala na zmianę androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże istnieje a Twoim wrogiem. Cerberus jest zdolnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i podtrzymuje poziom testosteronu na szerokim poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla dużego efektu stosuj razem z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak funkcjonował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Okazało się, iż posiada predyspozycje do pomnażania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim mięsem i zestawem prawidłowej diety nauczyły go jak odpowiednio pytać o siebie. Tę naukę wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to znaczny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com