Spraw, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla panów. Ich zbiór jest w cali naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie wpływają na wzbudzanie pożądania seksualnego i urodę mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich wpływanie dopomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa oraz uczucia, w której inne kobiety będą Ci szczególnie bliskie i spokojne. Wpływanie feromonów jest doskonale normalne oraz lekkie, ze względu na to, że są to bezwonne substancje. Tworzą one nie tylko klucz do sukcesu na randce, czy imprezie, ale też w zakładzie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i zrobisz aurę bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w gronie
staniesz w sztuce dominatora i prowadzącego
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe historie i weźmiesz akceptacja nowych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w miejscach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i tak mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do liczby infochemicznej, które właśnie występują w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Pokazuje się natomiast, że podstawy też nie są żadnego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe prace w naturalnym byciu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację i pozwalają na przyznanie się spośród otoczenia, znacząco wpływają na pewność siebie, a jeszcze – co dla grupie jest najważniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów podejmuje się w punkcie, kiedy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak pomagają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, owocnie zachęcają do nas płeć przeciwną i działają w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych wiedzy na bliski temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie czynniki są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym tworzą się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów rozgrywa się dlatego w naszej podświadomości.

alluramin price

Alluramin24.com

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com